Ilustrační fotografie: Královéhradecký kraj Ilustrační fotografie: Jihočeský kraj
  1. Kancelář zastoupení krajů
  2. Partneři kanceláře

Jihočeská hospodářská komora

Publikováno dne: 3.11.2014 Autor: kancelář Brusel

Jihočeská hospodářská komora je sdružení podnikatelů ustanovené na základě zákona č. 301/1992 Sb. a č. 259/1996 Sb. o Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky. Je právnickou osobou zapsanou v obchodním rejstříku a působí nezávisle na politických stranách, státních orgánech a orgánech územní samosprávy.

Celá zpráva

Jihočeská hospodářská komora

VŠTE - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Publikováno dne: 4.7.2014 Autor: kancelář Brusel

VŠTE zaměřuje svou činnost především na realizaci profesních bakalářských studijních programů v prezenční i kombinované formě studia v délce 3 - 4 roky. Realizace profesních bakalářských studijních programů je podpořena součinností podnikatelských subjektů v regionu. Dalšími prioritami činnosti VŠTE je aplikovaný výzkum, zavádění inovačních technologií a transfer znalostí do oblastí, které jsou aktuální a klíčové především pro potřeby regionu.

Celá zpráva

VŠTE - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Regionální rozvojová agentura Královehradeckého kraje CIRI

Publikováno dne: 27.1.2014 Autor: kancelář Brusel

Centrum investic, rozvoje a inovací, regionální rozvojová agentura Královéhradeckého kraje, založená v roce 2004 je přímým nástupcem Centra EP. Má posilující roli výzkumu, vývoje a inovací v regionálním rozvoji a vytváří prostředí pro posílení konkurenceschopnosti kraje. Je partnerem obcí, měst a dalších regionálních aktérů v regionálním rozvoji. Připravuje a řídí investice a projekty EU Královéhradeckého kraje, organizuje veřejné zakázky a centrální nákupy pro Královéhradecký kraj a jím zřízené příspěvkové organizace nebo založené obchodní společnosti.

Celá zpráva

Regionální rozvojová agentura Královehradeckého kraje CIRI

Regionální rozvojová agentura jižních Čech - RERA a.s.

Publikováno dne: 21.1.2014 Autor: kancelář Brusel

Regionální rozvojová agentura jižních Čech RERA a.s. byla, podle vzoru regionálních rozvojových agentur úspěšně působících v zemích EU založena a koncipována na principu partnerství jednotlivých regionálních subjektů působících v oblasti jižních Čech. Svou činnost společnost zahájila 22. ledna 1999 s cílem podporovat a koordinovat hospodářský, sociální a kulturní rozvoj jihočeského regionu. Od té doby získala bohaté zkušenosti v oblasti regionálního rozvoje a je schopna poskytovat své služby na úrovni mezinárodně uznávaných standardů.

Celá zpráva

Regionální rozvojová agentura jižních Čech - RERA a.s.

Nahoru
Sdílet:

Copyright © Královéhradecký kraj & Jihočeský kraj. Všechna práva vyhrazena.